ANNA VAVERKOVÁ - Pozdravy z polepšovny

V berlíně usazená indie-popová písničkářka Anna Vaverková vydává debutové album Pozdravy z Polepšovny. Na brněnském labelu Kabinet Records vychází 26.5. v digitální verzi a následně v listopadu 2023 na vinylu. Desku předznamenává singl Polepšovna, který spatří světlo světa 28.4.2023 společně s videoklipem od Jana Vališe a Táni Lvovské.

Debutové album Pozdravy z Polepšovny od Anny Vaverkové, vznikalo v průběhu roku 2022 v berlínském nahrávacím studiu L.A. Recordings za finanční podpory německého fondu Initiative Musik. Nahrávka byla vytvořena Annou Vaverkovou a Liamem Blomqvistem, které doplnili přizvaní externí hudebníci (bicí, smyčce, dechy, harfa).

Nahrávku doprovází témata a pocity nejistoty a obav, které odkazují na politické dění z počátku roku 2022. Od nihilismu a závanu dadaismu až ke znovupoznání lásky. Na albu se podíleli skvělí muzikanti - Tomáš Liška (kontrabas v “Kde si Aneto”), Tobias Humble (bicí ve všech písních), Peter Mojzeš (housle, smyčcové a dechové aranže pro “Kde si Aneto” a “Máma a Táta”), Kelly O'Donohue (trumpeta v “Ulalala”), Andy Aquarius (harfa v “Kde si Aneto”) a další.

 

>> DŮLEŽITÉ INFO <<

Album Pozdravy z polepšovny vychází 26.5. digitálně a na vinylu v listopadu 2023. Poslouchejte na streamovacích platformách (Bandcamp, Spotify atd.). Předobjednávky posílejte na label@kabinetmuz.cz