GOSPEL OF THE FUTURE

InstagramJiný

Moravská kapela GOSPEL OF THE FUTURE patřila v letech 2004 až 2010 k tomu vůbec nejlepšímu, co zdejší scéna tvrdých kytar nabízela. Jejich nekompromisní sludge hukot a hypnotické rytmy přinášely naprosté hlukové opojení jak naživo, tak z desek. Ty kapela vydala dvě, ale záhy po vzniku té druhé, The Eclipse, se na prahu roku 2011 rozpadla. A zůstala po nich nezacelená rána. V roce 2019 se GOSPEL OF THE FUTURE vrátili, aby vám do ní nasypali popel z vyhořelých rašelinišť. Zakládající členy Aleše Medunu (bicí) a Jiřího „Ultrazvuka“ Spurného (kytara, zpěv) v sestavě doplnili již dříve hostující baskytarista Jiří Kos (basa) a zbrusu nový kytarista Lukáš Benešovský.

Návrat na pódia kapele po několika vystoupeních přerušila v roce 2020 covidová pandemie, ovšem pobyt ve studiu si GOTF rozhodně vzít nenechali a na přelomu roku 2020/2021 v Golden Hive studiu natočila materiál na novou desku „Blowtorch Mankind“, jež vychází začátkem roku 2022 na LP u Kabinet Records a na CD opět pod hlavičkou Epidemie Records. 

Po stránce grafické přebírá po Seldonu Huntovi štafetu neméně uznávaný umělec Marald van Haasteren, jež se postaral o kompletní artwork pro nadcházející album.

 

Novinky

Koncerty

PLAY